Meniu
Kontaktai

Užsakymai priimami tel:
8-685-38984;
 8-670-03330.
El.paštas: info@malkine.lt
Select language
Rekomenduojame
Malkos kaina - geodezija
Malkos kaina - kadastriniai
Svetainės lankomumas
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Tinkamas malkų paruošimas

Tinkamas malkų paruošimas Per ilgus darbo metus UAB „Malkine” sukaupė ne mažai patirties, todėl savo veiklą vykdo sklandžiai ir itin kokybiškai. Ganėtinai daug laiko specializuojamės malkų ruošos srityje, todėl gerai žinome, kaip atlikti šį darbą. Neretai pasitaiko, jog žmonės imasi malkas džiovinti patys, tačiau visko nutinka. Jos gali ir nespėti išdžiūti. Juk net geriausiai įrengta vieta malkas džiovinti nėra apsaugota nuo pažeidimų. Kūrenti šlapiomis ar gerai neišdžiuvusiomis malkomis gali būti dar brangiau nei pirkti sausas. Taip yra todėl, kad jos ne tik skleidžia mažiau šilumos (vadinasi reikia sukūrenti didesnį kiekį) tačiau gali nepataisomai sugadinti Jūsų krosnį (nuo šlapių malkų drėgmės susidaręs kondensatas ardo katilo konstrukciją). Taigi, tokiu atveju, jei nespėjote ar neturėjote galimybių tinkamai pasirūpinti malkomis, daug praktiškiau jas nusipirkti. Ypač, kai šiuo metu UAB „Malkine” siūlomos malkos Vilniuje ir jo apylinkėse pristatomos ypač geromis sąlygomis.

Nemokamas pristatymas

UAB „Malkine” siekia išsiskirti iš kitų pardavėjų ir su klientais užmegzti ilgai truksiančius santykius, todėl mūsų parduodamos malkos Vilniuje, jo apylinkėse bei į kitus, netoli esančius miestus pristatomos nemokamai. Taigi, ne tik gausite kokybiškai išdžiovintų, puikiai paruoštų naudoti malkų, tačiau ir galėsite nesirūpinti jų pristatymu ar papildomomis išlaidomis už tai. Be to, vienu atvežimu galime pristatyti gan didelį kiekį (iki 20 erdmetrių) malkų, tad atsargų užteks tikrai ilgam.

Pristatymo sąlygos

Malkos Vilniuje, Kaune, Ukmergėje bei Anykščiuose ir šių miestų apylinkėse gali būti pristatytos nemokamai, dėl atvežimo susitarus iš anksto. Paprastai tai priklauso nuo medienos kiekio, kurį klientas perka. Į kitą, nepaminėtą Lietuvos dalį produkcija pristatoma už sutartinę kainą. Pastaroji taip pat priklauso nuo atstumo, vietos į kurią reikia pristatyti ir malkų kiekio. UAB „Malkine” visada stengiasi atrasti klientui palankiausią sprendimą.

Siūloma produkcija

UAB „Malkine” siūlomos produkcijos asortimentas išties gausus. Per keliasdešimt darbo metų subūrėme ne mažą klientų ratą, kurių poreikiai labai įvairūs ir labai skirtingi, tad neatsilikti turime ir mes. Todėl šiandien galime Jums pasiūlyti išties platų, skirtingai paruoštos ar apipavidalintos produkcijos pasirinkimą, kad kiekvienas galėtų išsirinkti tai, kas tinkamiausia:

Tinkamas malkų paruošimas - Stambiai skaldytos malkos (labiausiai tinka kūrenti katiluose).
- Smulkiai skaldytos malkos (geriausia kūrenti židiniuose).
- Kaladėlės (turėsite galimybę susiskaldyti Jums patogiausio dydžio malkas).
- Sausos malkos (galima iškart kūrenti).
- Natūralaus drėgnumo malkos (nesudėtinga išdžiovinti namuose).
- Palaidos malkos (tvarkingai sudėliotos sunkvežimyje).
- Supakuotos į maišus malkos (gali būti supakuotos 40 arba 60 litrų talpos maišuose).
- Sukrautos ant medinių padėklų (liks tik uždengti, kad nepatektų drėgmė).

Kaip su mumis susisiekti?

Jei Jus domina platesnė informacija, kokiomis konkrečiai sąlygomis malkos Vilniuje ir kituose miestuose yra pristatomos bei koks yra minimalus užsakymo kiekis, visada galite su mumis susisiekti. Mūsų internetinėje svetainėje Malkine.lt yra nurodyti visi reikalingi kontaktai. Klientai visada gali kreiptis: skambinti nurodytais telefono numeriais, rašyti elektroniniu paštu ar tiesiog užpildyti užklausą įmonės puslapyje. UAB „Malkine” komanda pasiruošusi Jums suteikti reikiamą informaciją bei patarti, jei kyla abejonių. Žinoma, kreiptis galite ne tik dėl kainų, šiais kontaktais taip pat priimami ir užsakymai. Bendradarbiauti su mumis - tai greitas ir patogus būdas gauti atsakymus į visus Jums rūpimus klausimus bei apsirūpinti kokybiškomis malkomis už prieinamą kainą visam šildymo sezonui.

                                                                       Kontaktai                               Copyright © 1998 - 2018 www.malkine.lt