Meniu
Kontaktai

Užsakymai priimami tel:
8-685-38984;
 8-670-03330.
El.paštas: info@malkine.lt
Select language
Rekomenduojame
Malkos kaina - geodezija
Malkos kaina - kadastriniai
Svetainės lankomumas
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Tinkama malkų priežiūra

Tinkama malkų priežiūra Žmonės visada mieliau rinkosi gyventi nuosavame name, nei bute. Žinoma, anksčiau tai sukeldavo daugiau nepatogumų ir diskomforto nei šiandien (juk nebuvo vandentiekio, kanalizacijos ir kitų patogumų, be kurių šiandieninis pasaulis net negali būti įsivaizduojamas). Nepakito tik viena - šildyti naudojama medžiaga. Kaip ir anksčiau populiariausias būdas šildyti būstą - kietasis kuras, malkos. UAB „Malkine”, savo veiklą sėkmingai vykdanti jau ne vieną dešimtį metų, visada palaiko tradicijas. Todėl malkų paruošimas įmonėje atliekamas itin atsakingai. Puikiai žinome, jog tik gerai išdžiovinta mediena bus kaitri ir kokybiškai apšildys Jūsų norimą plotą. Taip pat žinome, kad geriausios - lapuočių malkos, todėl savo klientams siūlome būtent jas.


Lapuočių malkos

Nors Lietuvos teritorijoje gausu ir spygliuočių miškų, iš kurių taip pat gaminamos malkos, tačiau lapuočių produkcija yra kur kas populiaresnė. Ko gero taip yra dėl to, kad lapuočių malkos yra daug kaitresnės. Dažniausiai renkamasi šių medžių produkciją:

- Ąžuolo.
- Beržo.
- Uosio.

UAB „Malkine” orientuojasi į vienų perkamiausių, beržinių malkų produkciją. Jos priklauso kaitriausių malkų grupei, be to nuo seno yra laikomos patikimu ir kokybišku šilumos šaltiniu. Taip pat svarbu paminėti, kad tai gana praktiškas pasirinkimas, nes beržinių malkų efektyvumo ir kainos santykis pirkėjui labai palankus.

Beržinės malkos

Prie beržinių malkų populiarumo Lietuvos rinkoje prisideda ne tik geras kainos ir kokybės santykis. Taip pat svarbu ir tai, kad beržinės malkos ganėtinai greitai džiūna, tam paprastai užtenka metų. Kita vertus - gana greitai ir pelija (jei yra prastai prižiūrima). Žinoma, yra keletas dalykų į kuriuos derėtų atsižvelgti ir išmanyti, todėl, kad taip nenutiktų, verčiau pirkti profesionalų paruoštus gaminius. UAB „Malkine” Jums visada gali pasiūlyti tinkamai išdžiovintos medienos.

Sausos ir šlapios malkos

Tinkama malkų priežiūra

Kad Jūsų turimos malkos gerai degtų ir efektyviai apšildytų gyvenamą ar kitos paskirties plotą, jos turi būti sausos, labai gerai išdžiovintos. Sausos malkos yra kur kas kaitresnės, tad jų šilumos užtenka ilgesniam laikui. Tokiu būdu taupomi turimi resursai, o tai yra Jūsų lėšos ir laikas. Kodėl netinka šlapios ar iki galo neišdžiovintos malkos? Atsakymas labai paprastas ir racionalus - jos ne tik prastai dega ir skleidžia žymiai mažiau šilumos, tačiau taip pat teršia Jūsų katilą ir kaminą. Be abejo, teršia ir sausos, tačiau šlapios kur kas labiau. Be to, ilgą laiką kūrenant šlapiomis malkomis, katile ima kauptis kondensatas, kuris tiesiogiai prisideda prie trumpesnio katilo eksploatacijos laiko.


Tinkama malkų priežiūra

Kadangi lapuočių malkos džiūna apie metus, lauke jas išdžiovinti galimybių praktiškai nėra. O sausos malkos yra labai svarbu, todėl tai turėtų sulaukti daug Jūsų dėmesio. Taigi, keletas patarimų, į ką reikėtų atsižvelgti rengiant vietą malkas džiovinti:
- Džiovinama mediena negali liestis su žeme (kitaip jos nedžius, nes nuolat sugers drėgmę).
- Vieta, kurioje džiovinamos malkos, turi būti labai gerai ventiliuojama (jei oro cirkuliacija bus ribota, malkos ims sparčiai pelyti).
- Apsauga nuo vandens (svarbiausia apdengti malkų viršų, nes tarp jų patekęs vanduo gali užsilaikyti viduje).
- Vieta turi būti sausa (drėgnas oras sulėtintų procesą).
Nors malkų paruošimas ir priežiūra nereikalauja daug pastangų (gerai įrengtą vietą malkas džiovinti galima naudoti daugybę metų) šis procesas turi būti atliekamas labai dėmesingai.

                                                                       Kontaktai                               Copyright © 1998 - 2018 www.malkine.lt