Privatumo politika
 
 

Bendrosios nuostatos

Visi internetinėje malkine.lt svetainėje ar kokiu kitu būdu mums pateikti kliento asmeniniai kliento duomenys bus saugomi ir administruojami pagal šioje Privatumo politikoje nurodytas taisykles ir naudojami čia nurodytomis sąlygomis. Vartotojai, pateikę savo asmeninius duomenis pildydami kontaktinę formą ar kokiu kitu būdu sutinka, kad tie duomenys bus tvarkomi vadovaujantis šios Privatumo politikos principais.

Privatumo politikos tikslas

Šios Privatumo politikos tikslas – apibrėžti galimai saugomų ir administruojamų klientų asmeninių duomenų taisykles, tų duomenų kaupimo ir naudojimo tikslus. Taip pat su asmeniniais klientų duomenimis susijusius galimus paslaugų teikimo apribojimus bei svetainėje atliekamos analizės priemones.

Klientų asmeninių duomenų saugojimo ir administravimo taisyklės

Saugomi ir administruojami gali būti tie klientų asmeniniai duomenys, kuriuos jie pateikia internetinėje svetainėje malkine.lt pildydami automatinės užklausos formą ar kokiu kitu būdu susisiekdami dėl teikiamų paslaugų ir jų sąlygų. Šie duomenys gali būti administruojami tik tai atlikti paskirtų darbuotojų ir laikantis visų galiojančių asmens privatumo saugojimo įstatymų.

Kliento asmeninių duomenų kaupimo ir naudojimo tikslai

Kliento asmeniniai duomenys gali būti kaupiami ir naudojami tik paslaugos teikimo tikslais: teikiant pasiūlymus ar juos atnaujinant, informuojant, pranešant naujienas, ruošiant sąskaitas ir pan. Kliento asmeniniai duomenys kaupiami ir naudojami tik tiek ir tik tokį laiką, kiek būtina konkrečiai paslaugai suteikti.

Galimi apribojimai

Klientams nepateikus nurodytų asmeninių duomenų, dėl jų stygiaus, jiems gali būti nesuteikta paslauga, nepateiktas pasiūlymas ar neatsakyta į siųstą užklausą. Tokiu atveju dėl kilusių trukdžių visą atsakomybę prisiima klientas.

Atliekamos analizės priemonės

Internetinėje svetainėje malkine.lt gali būti naudojamos statistinės analizės priemonės – slapukai. Slapukai diegiami bet kuriame įrenginyje, kuriuo naršoma, o surinkti duomenys reikalingi ir naudojami tik atliekant svetainės lankomumo statistiką.

Kas yra slapukai

Tai įprasta praktika beveik visose profesionaliosiose svetainėse. Ši svetainė taip pat naudoja slapukus – tai yra nedideli failai, kurie atsisiunčiami į jūsų kompiuterį, kad pagerintų jūsų patirtį mūsų svetainėje. Šiame puslapyje aprašoma, kokią informaciją jie renka ir kaip mes ją naudojame bei kodėl kartais tenka saugoti šiuos slapukus. Mes taip pat nurodysime, kaip galite užkirsti kelią šiems slapukams saugoti informaciją apie jus, tačiau tai gali pakenkti arba „sugriauti“ tam tikrus svetainės funkcijų elementus.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie slapukus,  „Wikipedia“ straipsnį apie HTTP slapukus.

Kaip mes naudojame slapukus

Mes naudojame slapukus dėl įvairių priežasčių. Deja, daugeliu atvejų nėra jokių standartinių variantų slapukų išjungimui be visiško su jais susijusių funkcijų išjungimo. Rekomenduojame palikti visus slapukus, jei nesate tikri, ar jie jums reikalingi, ar ne.

Išjungti slapukus

Galite uždrausti slapukų nustatymą koreguodami naršyklės nustatymus (žr. Naršyklės žinyną, kaip tai padaryti). Atminkite, kad slapukų išjungimas paveiks šios ir daugelio kitų lankomų svetainių funkcionalumą. Išjungus slapukus paprastai taip pat bus išjungtos tam tikros šios svetainės funkcijos. Todėl rekomenduojame neišjungti slapukų.

Slapukai, kuriuos mes sukūrėme

Kad galėtume suteikti jums puikią patirtį šioje svetainėje, mes išsaugome jūsų pageidavimus, kaip ši svetainė atrodo ir ką daro, kai ją naudojate. Norint prisiminti jūsų nuostatas, mes turime nustatyti slapukus, kad šią informaciją būtų galima pasiekti, kai naršote šiame puslapyje.

Trečiosios šalies Slapukai

Kai kuriais ypatingais atvejais mes taip pat naudojame slapukus, kuriuos teikia patikimos trečiosios šalys. Šiame skyriuje pateikiama informacija apie trečiųjų šalių slapukus, su kuriais galite susidurti naudojant šią svetainę. Ši svetainė naudoja Google Analytics, kuri yra viena iš labiausiai paplitusių ir patikimų analitinių priemonių internete, padedanti mums suprasti, kaip naudojatės svetaine ir kokiais būdais galėtume patobulinti jūsų patirtį. Šie slapukai gali stebėti tokius dalykus kaip laikas, kurį praleidote svetainėje ir lankomus puslapius, kad galėtume ir toliau kurti įdomų turinį.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Google Analytics“ slapukus, žr. Oficialų Google Analytics puslapį.

Jei yra kažkoks slapukas, dėl kurio nesate tikri ar jums reikia ar ne, dažniausiai saugiau palikti jį įjungtą, kadangi jie sąveikauja su funkcijomis, kurias naudojate mūsų svetainėje.

 
 
 
     
 
Jeigu turite savų pastebėjimų apie kietu kuru kurenantiems rūpimas aktualijas, prašome, rašykite mums el. paštu info@malkine.lt
 
 

                                                                                                               Copyright © 1998 - 2020 www.malkine.lt