Mūsų veikla. Pasirinkite: / Our activity. Please select:
       
 
Export
 

Parduoda malkas

Export
Parduoda malkas - malkos kaina
Parduoda malkas
Parduoda malkas
       


Mūsų įmonė gamina ir parduoda malkas:


įvairių rūšių lapuočių sausas ir naturalaus drėgnumo malkas tiek Lietuvoje, tiek eksportui. Bet kurios rinkos klientas, užsukęs pas mus, gali rasti gerai ir kokybiškai:
- supjautas (vienodo ilgio, pageidaujamo ilgio),
- suskaldytas ( norimo stambumo),
- kaladėles ( jei nenorite skaldymo darbo palikti mums),
- išdžiovintas sausas ( džiovintas specialioje medienos džiovykloje)
- naturalaus drėgnumo ( pigesnes nei sausos, tačiau iki kurenimo turinčios dar pradžiūti)
- sąžiningai tvarkingai sudėtas sunkvežimio kėbule ( jokių bet kaip sumestų malkų. Iškrauname tik rankomis. Galite stebėti malkų sudėjimą nuo viršaus iki apačios tiesiog malkų iškrovimo metu)
- supakuotas tinkliniuose maišeliuose (40 l arba 60 l talpos)
- sukrautas į medines paletes ( kubo formoj sudėtos malkos, aptrauktos tinklu – gali papuošti kiemą atstodamas netgi pačią malkinę)
Svarbiausia, parduoda malkas už gerą visiems prienamą kainą. Ilgamečiai klientai žino, kad kreiptis į mus tikrai verta. Mums nerūpi vienkartinė prekyba. Mums rūpi, kad Jūs liktumėte patenkinti, kad mūsų malkos ir aptarnavimas pateisintų Jūsų lūkesčius ir kad Jūs pas mus malkų grįžtumėte vėl ir vėl.
Į tai investuojame kiekvieną dieną. Siekiame maksimaliai pagerinti teikiamų paslaugų ir žaliavų kokybę. Nuolat pildome asortimentą, patariame ir konsultuojame savo klientus. UAB „Malkine” parduoda malkas laikydamasi sąžiningo verslo principo, todėl jos visada tvarkingai sudėtos. Siūlome platų produkcijos pasirinkimą (skirtingo drėgnumo malkas, skaldytas arba ne ir pan.), kad visi klientai galėtų nevaržomai rinktis tai, ko jiems reikia. Šioje rinkoje dirbame jau beveik 20 metų, tad puikiai išmanome žaliavų apdirbimo ir paruošimo technologijas. Esame patyrę specialistai, tad galime garantuoti, kad mūsų siūlomos malkos atitinka aukščiausius kokybės standartus ir yra efektyvi priemonė pasirinktą namų ar kitą plotą šildyti.


Parduoda malkas - 1 Parduoda malkas - 2 Parduoda malkas - 3 Parduoda malkas - 4 Parduoda malkas - 5 Parduoda malkas - 6 Parduoda malkas - 7 Parduoda malkas - 8 Parduoda malkas - 9 Parduoda malkas - 10