Meniu
Kontaktai

Užsakymai priimami tel:
8-685-38984;
 8-670-03330.
El.paštas: info@malkine.lt
Select language
Rekomenduojame
Malkos kaina - geodezija
Malkos kaina - kadastriniai
Svetainės lankomumas
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Pagrindiniai darbo principai

Pagrindiniai darbo principai UAB „Malkine” visada orientuojasi ne į kiekybę, tačiau į kokybę. Mūsų tikslas - patenkintas paslaugomis klientas. Tikimės, kad užmegzti santykiai truks ne vienerius metus ir dedame visas pastangas, kad to pasiektume. Todėl niekada nemėginame Jūsų apgauti ir galime patikinti, kad mūsų vykdoma veikla yra skaidri. Daugumai klientų, kurie naudojasi mūsų paslaugomis, malkas tiekiame jau ganėtinai ilgai. Džiaugiamės, kad esame pelnę jų pasitikėjimą ir rekomendacijas, nes tai geriausias įvertinimas mums. Visada esame pasiruošę išklausyti Jūsų norus ir pateikti geriausiai juos atitinkantį pasiūlymą. UAB „Malkine” siūlomos produkcijos pristatymas nemokamas ne mažoje Lietuvos teritorijoje, o parduodamos kokybiškos malkos kaina, kuri tikrai Jūsų neįbaugins.

Produkcijos kiekis

Paskaičiuoti, kokia yra vienos malkos kaina būtų gana sudėtinga, o taip pat ir ne itin logiška. Tokiais kiekiais žaliavos namus ar kitas patalpas šildyti niekas neperka. Todėl paprastai parduodamos malkos skaičiuojamos erdmetriais. Tai matavimo vienetas, kuris trumpinamas raidėmis erdm. Vieną erdmetrį sudaro kubo (kurio plotis, aukštis ir ilgis yra po vieną metrą) forma sudėtos malkos. Priešingai nei kietmetrį (taip pat medienos matavimo vienetas, kuris trumpinamas raidėmis ktm) erdmetrį sudaro ir tarp sudėliotų malkų esantys oro tarpai, o ne vien gryna mediena. Kuriam laikui tokio kiekio malkų turėtų pakakti ir kokį kiekį optimaliausia pirkti Jums visada galite sužinoti susisiekę su mumis. UAB „Malkine” yra pasiruošusi atsakyti į Jums kylančius klausimus ir patarti renkantis produkciją, ypač kai nuo užsakyto malkų kiekio priklauso ir pristatymo sąlygos bei kainos.

Patikima partnerystė

Pagrindiniai darbo principai Gali kilti klausimas, kodėl malkos kaina susijusios su matavimo vienetais? Tai gali būti labai paprastai paaiškinta. Parduotą produkciją UAB „Malkine” klientams visada pristato patys, o į sunkvežimį darbuotojai ją sukrauna rankomis. Tokiu būdu tai atliekama žymiai tvarkingiau ir Jums nereikia mokėti už papildomus, nereikalingus oro tarpus tarp malkų. Dauguma pardavėjų nesivargina ir palaidas malkas tiesiog suverčia į sunkvežimį, tačiau mums svarbu, kad tiekiama produkcija klientui suteiktų kuo daugiau naudos, todėl stengiamės viską atlikti nepriekaištingai. Štai, galime pateikti šiek tiek duomenų, kiek daug priklauso nuo to, kaip sukrautos malkos. Pavyzdžiui, jei perkate 10 erdmetrių netvarkingai į sunkvežimį suverstų malkų, prarandate net 3, kuriuos būtumėte galėję gauti jei malkos būtų kruopščiai sudėliotos. Jei perkate 12 erdmetrių rąstų, supjovus ir suskaldžius gaunate 10 erdmetrių tvarkingai dėliotų malkų. Prarandate 2 erdmetrius. Taigi, per daug taupydami ir kartais susivilioję mažesne kaina galite prarasti daugiau. Dažniausiai neįmanoma patikrinti kokiu būdu į sunkvežimį sudėtos malkos, todėl geriau turėti partnerį, kuriuo visada galima pasitikėti.

Kaitros grupės

Svarbu žinoti, jog malkos kaina yra susijusios su techninėmis ypatybėmis. Paprastai jos yra grupuojamos pagal efektyvumą ir skleidžiamą šilumą. Yra skiriamos trys malkų kaitros grupės:
- Pirma kaitros grupė (Ganėtinai daug šilumos išskleidžiančios malkos. Šiai grupei priklauso populiariausios Lietuvoje malkų rūšys: beržinės, ąžuolinės ir uosio malkos.)
- Antra kaitros grupė (Šioje grupėje yra mažesnė įvairovė, iš dažniausiai naudojamų malkų rūšių čia priskiriama pušies, juodalksnio mediena. Šios grupės žaliava yra kur kas mažiau efektyvi.)
- Trečia kaitros grupė (Mažiausiai šilumos išskleidžianti medienos grupė. Į ją įtraukiama eglės, liepos, drebulės ir keleto kitų medžių produkcija.)
UAB „Malkine” prekiauja tik pirmos kaitros grupės malkomis, nes tai praktiškiausias variantas klientui.

                                                                       Kontaktai                               Copyright © 1998 - 2020 www.malkine.lt