Meniu
Kontaktai

Užsakymai priimami tel:
8-685-38984;
 8-670-03330.
El.paštas: info@malkine.lt
Select language
Rekomenduojame
Malkos kaina - geodezija
Malkos kaina - kadastriniai
Svetainės lankomumas
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Malkų džiovinimo technologija

Malkų  džiovinimo technologija Klientų interesai ir nuomonė mums visada yra didžiausi prioritetai. Todėl ne tik stengiamės, kad kiekvienas užsakymas patenkintų individualius norus bei atitiktų skirtingus klientų poreikius, tačiau išklausome ir Jūsų pastabas bei pasiūlymus. Mūsų internetinėje svetainėje Malkine.lt nurodytu elektroninio pašto adresu visada galite kreiptis ir siųsti savo idėjas ar pasidalinti sukaupta patirtimi apie pastatų šildymą kietu kuru. UAB „Malkine” ne tik parduoda malkas, tačiau intensyviai domisi būdais, kurie galėtų paspartinti mūsų darbą, padidinti klientų gaunamą naudą ir padėtų tiekiamą žaliavą paruošti taip, kad ji būtų maksimaliai efektyvi. Rezultatyvus bendradarbiavimas su Jumis - štai koks yra mūsų pagrindinis tikslas.


Džiovinimo technologija

Įmonė „Malkine” parduoda malkas, kurios yra atsakingai ir kokybiškai išdžiovintos. Šį procesą atliekame specialiai įrengtoje medienos džiovyklėje. Jo metu palaikoma gera oro cirkuliacija, aukšta temperatūra, todėl malkos greit išdžiūna ir Jums gali būti pristatytos jau paruoštos naudoti. Sausos malkos gali būti pristatytos tiek sukrautos sunkvežimyje, tiek sudėtos ant medinio padėklo ar supakuotos į 40 bei 60 litrų talpos maišus.

Natūralaus drėgnumo malkos

UAB „Malkine” taip pat parduoda malkas, kurios yra natūralaus drėgnumo. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad ši produkcija nėra iki galo išdžiovinta ir jums šį procesą reiks užbaigti patiems. Svarbu paminėti, kad mažiausias parduodamas šių malkų kiekis yra 5 erdmetriai, o tai yra pusė sunkvežimio. Kaip ir kita mediena, taip ir natūralaus drėgnumo malkos pristatomos tvarkingai sudėliotos sunkvežimyje.

Ne tik parduoda malkas

Malkų  džiovinimo technologija

Mūsų įmonė užsiima ir kita veikla, ne tik malkų prekyba. Žinoma, taip pat jas ir ruošiame: skaldome, džioviname, sandėliuojame, krauname į sunkvežimius ir pristatome Jums. Tačiau UAB „Malkine” domisi ir kitais pasiūlymais. Visada esame pasiruošę nupirkti kokybišką medieną iš miško sandėlio. Ją galime patys ir atsivežti. Domina pirmos kaitros grupėje esančių rūšių mediena - beržo ir uosio. Susisiekite su mumis, jei turite ką pasiūlyti ir garantuojame, kad rasime geriausią sprendimą tiek Jums, tiek mums.
Malkos - geriau nei anglys

Iš tiesų, būstą ar kitas patalpas šildyti malkomis yra geresnis pasirinkimas nei anglimis. Mat pastarosios, pirmiausia, skleidžia labai aitrų kvapą, kuris nėra malonus nei Jums patiems, nei aplinkiniams. Antra, toks pat kiekis akmens anglių, sakykime, viena tona, kainuoja kur kas brangiau nei tona malkų. Kainų skirtumas gali siekti net iki trijų kartų! Todėl pirkti kokybiškas, gerai išdžiovintas, kaitrias malkas, kurios neskleidžia kenksmingo kvapo, netepa drabužių ir aplinkos yra daug praktiškesnis pasirinkimas.

Bendradarbiauti verta

Kodėl verta bendradarbiauti su UAB „Malkine”? Todėl, kad partnerystė su mumis yra kokybiškų ir patikimų paslaugų garantas. Jau ne pirmą dešimtį metų užsiimame šia veikla ir puikiai išmanome visas jos subtilybes. Atsakingai ruošiame žaliavą, stengiamės, kad klientą ji visada pasiektų tokia, kokios jis jos pageidavo. Palaikome skaidraus verslo idėją, todėl niekada nesistengiame Jūsų apgauti, rūpinamės, kad mūsų tiekiama produkcija suteiktų Jums kuo daugiau naudos. Investuojame į šiltus ir ilgai trunkančius santykius, todėl didelė dalis klientų mumis pasitiki jau ne pirmą šildymo ar pirčių sezoną. Visada esame pasiruošę padėti ir patarti, tad bendradarbiauti su UAB „Malkine” tikrai verta.

                                                                       Kontaktai                               Copyright © 1998 - 2020 www.malkine.lt