Malkos | Malkos kaina

Parduodame:

Naturalaus drėgnumo beržo malkos

Beržo kaladės tvarkingai sukrautos kėbule
malkos kaina
35 EUR  už erdmetrį;
atvežimas įskaičiuotas į kainą;*
kiekis 10 erdmetrių;
perkant mažiau nei 10 erdmetrių kaina po 40 EUR  už erdmetrį;
 
Skaldytas beržas tvarkingai sukrautas kėbule
malkos
35 EUR  už erdmetrį
smulkiai, vidutiniškai, stambiai skaldytos;
atvežimas įskaičiuotas į kainą;*
kiekis 10 erdmetrių;
perkant mažiau nei 10 erdmetrių kaina  po 40 EUR  už erdmetrį.
 

Skaldytas beržas paletėje
Malkos kaina - palete
50 EUR
/   už erdmetrį
smulkiai, vidutiniškai, stambiai skaldytos;
paletėje 2 erdmetriai;
Matmenys malkų (m): 1x1,2x1,67; Matmenys su palete (m): 1x1,2x1,8.
atvežimas įskaičiuotas į kainą;*
kiekis 5 -10 palečių;

iškrauname 10 m ilgio kranu.

 

Džiovintos specialioje džiovykloje beržo malkos

(sausos)
 
Sausos skaldytos beržinės tvarkingai sukrautos kėbule
Malkos kaina - maniukas kaladeles
65 EUR  už erdemtrį beržo malkos;

atvežimas įskaičiuotas į kainą;*
kiekis nuo 2 - jų erdmetrių;
 
aaa
Sausos beržinės maišuose
Malkos kaina - sausos maisuose
Beržinės malkos: 80 EUR už erdmetrį
( 3,2 EUR už maišiuką 40 ltr, 15-17 kg
25 maišai erdmetryje;

2 EUR už maišiuką 25 ltr, 8-10 kg
40 maišų erdmetryje )

Mažiausias kiekis 2 erdmetriai.


Jei 2 erdmetriai malkų Jums yra per daug bei iki Jūsų dėl siauro privažiavimo negali privažiuoti mūsų sunkvežimis (senamiestis, arkos ir pan.) malkas maišuose įvairų kiekį per 1-3 darbo dienas galime pristatyti mikroautobusiuku.
Maišiuko ( 40 ltr) kaina
4 EUR,

maišiuko ( 25 ltr ) kaina 2,5 EUR. 


 

 

Uždegimo pagaliukai
Uzdegimo pagaliukai
3 Eur  už maišelį ;
Maišiukas 40 ltr talpos, apie 8 kg ;
Galimas bet koks kiekis, užsakant malkas.
Užsakant be malkų - nuo 25 maišelių.

Atvežimas įskaičiuotas į kainą*

Pjuvenos
pjuvenos
Sodui, daržui, kraikui, kūrenimui, mėsos ir žuvies rūkymui;
lapuočių pjuvenos;
maišai po 50 litrų, apie 5 kg;

2 EUR už maišą. 
 

 
 
Beržo pjuvenų briketai
Briketai
130 eur / 960 kg
arba
136 eur / 1 tona.
Mažiausias kiekis 1 padėklas.
1 padėklas = 960 kg.
Atvežimas įskaičiuotas į kainą*
 
aaa
Medžio granulės

183 EUR / tona;
Supakuota 15 kg maišuose;
Mažiausias kiekis 1 tona;
Atvežimas įskaičiuotas į kainą*
 
 
Statybinė mediena

130 EUR / kūb.metras;
Lentų išmatavimai: ilgis 4m, plotis 0,1m, storis 0,025m;
Mažiausias kiekis 1 kūbas;
Atvežimas įskaičiuotas į kainą
*
 
 
Beržiniai rąstai
Rastai
25 EUR už erdmetrį ;
pilnas sunkvežimis 60 erdmetrių;
atvežimas įskaičiuotas į kainą*;
mažiausias kiekis 30 erdmetrių.
 


** kainą įskaičiuotas pristatymas perkant atitinkamą kiekį  šioje teritorijoje:
- kas yra erdmetris? Spauskite ir sužinokite:
 
j

* Informacija dėl nemokamo pristatymo, spauskite

Kas yra erdmetris? Spauskite ir sužinokite

Malkos – nuo senų laikų visuomenės pripažintas kaip kaitrus, patikimai apšildantis būstus ir kitas patalpas kietasis kuras. Iš Lietuvoje augančių medžių gaminamas malkas galima būtų skirstyti į lapuočių ir spygliuočių malkas. Lyginant kaitrumą, lapuočių malkos yra kaitresnės, todėl mes specializuojamės ir siūlome Jums būtent lapuočių malkas. Tai yra beržo, ąžuolo ir uosio malkos. Beržo malkos - priklauso kaitriausių malkų grupei. Bene populiariausios malkos Lietuvoje, kadangi ir namus gerai sušildys, pirtelę garai iškurens, pukiai pasitarnautų šašlykų ir kitų patiekalų iškepimui ir pan. O ir malkos kaina lyginant su kitų kaitriausių malkų grupei priklausančių malkų kainomis yra mažiausia. Beržas išdžiūna per beveik metus (priklauso nuo suskaldymo stambumo ir nuo supančio oro sausumo). Ąžuolo malkos – kaip ir beržinės malkos, priklauso kaitriausių malkų grupei. Šios malkos yra šiek tiek kaitresnės nei beržo, tačiau jos džiūna ilgiau. Uosinės malkos – bene švariausios malkos iš visų kaitriausių malkų, nes mažiausiai teršia kaminą. Tačiau jis, kaip ir beržas bei ąžuolas, nesudega nepalikdamas suodžių pėdsakų. Kaminą visvien reikia valyti. Mažiau nei nuo ąžuolo ar beržo, tačiau tenka. Kurenant žaliomis malkomis, nesvarbu, kokios rūšies jos bebūtų, kaminas ir katilas užsineš. Tik sausos malkos gerai degdamos išryškina malkų visus privalumus. Uosio kaitrumą galima būtų apibūdinti taip: kaitresnis nei beržas, tačiau ąžuolui šiek tiek nusileidžia.

Vienas bendriausių pastebėjimų, kuris tinka visiškai visoms malkų rūšims – tai, kad visas malkas reikia gerai išdžiovinti norint išgauti iš jų maksimalią šilumą taupant ir pinigus, ir energiją. Malkos gerai džiūna bet kur: - kur tik nesiliečia su žeme (išdžiuvusi pliauska veikia kempinės principu. Jei ji liesis su šlapia ar drėgna žeme – pliauska pritrauks drėgmės), - kur malkas pasiekia ir gerai ventiliuoja vėjas (per menka ventiliacija – pelija malkos. Ypač beržas), - kur nepasiekia lietus (svarbu apdengtas malkų viršus, kad lietaus lašai nesiskverbtų į malkų rietuvės gilumą) - kur supa kuo sausesnis oras ( drėgnas rudeniškas oras visuomet pakelia lauke esančių malkų drėgmės lygį.) Žalios malkos dega blogai, šnypščia, nepakelia reikiamos temperatūros, susidaro kondensatas (pradeda varvėti katilai, kas jiems labai kenkia, kadangi kondensatas graužia metalines katilo konstrukcijas trumpindamas katilų tarnavimo trukmę), greitai užsineša ne tik kaminas, bet ir pats katilas. Kūrenant sausomis – visi šie nepatogumai ir grėsmės išnyksta. Tad itin svarbu malkomis pasirūpinti iš anksto, kad jos spėtų išdžiūti, o nesuspėjus – įsigyti jau išdžiovintų malkų. Ir sausų, ir naturalaus drėgnumo malkų rasite pas mus. Mes Jums siūlome: -stambiai skaldytos ( katilams), -smulkiai skaldytos (židiniams ir krosnelėms), -kaladėlės (jei norite patys susiskaldyti norimu stambumu leisdami sau šiek tiek pasimankštinti), -natūralaus drėgnumo (kurios iki kurenimo turėtų dar pradžiūti) -sausos malkos ( visiškai paruoštos kūrenimui, specialioje malkų džiovykloje išdžiovintos malkos ), -tvarkingai sukrautos palaidos sunkvežimio kėbule (tvarkingai, kaip kad visi dėliojame į malkines), -supakuotos į 40 ar 60 litrų talpos maišus (patogu nešti, laikyti, sandėliuoti ), -sukrautos medinėse paletėse ( uždengus viršų bet kokia danga nuo lietaus, atstos ne tik kaip kiemo interjero papuošalą, bet net ir pačią malkinę)

Malkos kaina skirstomos ne tik pagal medienos rūšį, tačiau ir drėgnumą. Natūralaus drėgnumo malkos yra šiek tiek pigesnės, paprastai jos būna nedžiovintos. Parduodamos praėjus maždaug 2 – 4 mėnesiams po to, kai medis buvo nupjautas. Tačiau kūrenti jos dar nėra tinkamos, natūralaus drėgnumo malkas reikia džiovinti. Mūsų įmonėje malkos džiovinamos specialiose džiovyklėse. Dėl itin aukštos temperatūros ir tinkamos ventiliacijos, malkas iki 20 procentų drėgnumo (tokios jau visiškai tinka kūrenti) pavyksta išdžiovinti gana greit (per savaitę ar vos daugiau). Džiovinimo procesas nuolat prižiūrimas, malkų drėgnumas matuojamas specialiais, tam skirtais prietaisais, todėl galime garantuoti, kad viskas vykdoma sistemingai ir malkos išdžiovinamos kokybiškai.

                                                                                                            Copyright © 1998 - 2020 www.malkine.lt