Malkos | Malkos kaina

Parduodame:

Beržinės skaldytos malkos

Skaldytos 100 proc. beržinės malkos
tvarkingai sukrautos kėbule.
Garantuojame kiekį.
Naturalaus drėgnumo 39 eur / erdmetris. IŠPARDUOTA.
Džiovintos džiovykloje 75 eur / erdmetris. IŠPARDUOTA.
Atvežimas įskaičiuotas į kainą.
 

Beržinės malkos dėžėse


Beržinės malkos dėžėse
Naturalaus drėgnumo 55 eur / erdmetris. IŠPARDUOTA.
Džiovintos džiovykloje 90 eur / erdmetris. IŠPARDUOTA.

Atvežimas įskaičiuotas į kainą.


 

Pjuvenų briketai


Ąžuolo pjuvenų briketai 130 eur / 960 kg paletė.
Beržo pjuvenų briketai 120 eur / 960 kg paletė.
Spygliuočių pjuvenų briketai 120 eur / 960 kg paletė.
Atvežimas įskaičiuotas į kainą. IŠPARDUOTA.

Beržinės malkos maišuose


Beržinės malkos maišuose (40 ltr, 11-13 kg).
Džiovintos džiovykloje.
125 eur / erdmetris (5 eur maišas ).
1 erdetris = 25 maišai. Atvežimas įskaičiuotas į kainą.
Perkant mažiau nei 25 maišus bet ne mažiau 20 maišų papildomai kainuos pristatymas, kurio dydis 15 eur.

aaa 


 

Statybinė mediena

Išmatavimai: 25/100/6000.
Kaina 290 eur/kūbas.
Taip pat yra kiti įvairūs išmatavimai bei
džiovinta mediena.
Juridiniams asmenims pvm mokėtojams pvm neprisideda.

 

Spygliuočių granulės


A1 klasės sertifikuotos spygliuočių granulės.
6 mm. maišuose po 15 kg.
175 eur / tona.
Atvežimas įskaičiuotas į kainą. IŠPARDUOTA.


 
 
Uždegimo pagaliukai

3 Eur  už maišelį ;
Maišiukas 40 ltr talpos, apie 8 kg ;
Galimas bet koks kiekis, užsakant malkas.
Užsakant be malkų - nuo 25 maišelių.
Atvežimas įskaičiuotas į kainą.
aaa
Pjuvenos

Sodui, daržui, kraikui, kūrenimui, mėsos ir žuvies rūkymui;
lapuočių pjuvenos;
maišai po 50 litrų, apie 5 kg;

2 EUR už maišą. 

Atvežimas įskaičiuotas į kainą.


** kainą įskaičiuotas pristatymas perkant atitinkamą kiekį  šioje teritorijoje:
- kas yra erdmetris? Spauskite ir sužinokite:
 
j

* Informacija dėl nemokamo pristatymo, spauskite

Kas yra erdmetris? Spauskite ir sužinokite

Malkos – nuo senų laikų visuomenės pripažintas kaip kaitrus, patikimai apšildantis būstus ir kitas patalpas kietasis kuras. Iš Lietuvoje augančių medžių gaminamas malkas galima būtų skirstyti į lapuočių ir spygliuočių malkas. Lyginant kaitrumą, lapuočių malkos yra kaitresnės, todėl mes specializuojamės ir siūlome Jums būtent lapuočių malkas. Tai yra beržo, ąžuolo ir uosio malkos. Beržo malkos - priklauso kaitriausių malkų grupei. Bene populiariausios malkos Lietuvoje, kadangi ir namus gerai sušildys, pirtelę garai iškurens, pukiai pasitarnautų šašlykų ir kitų patiekalų iškepimui ir pan. O ir malkos kaina lyginant su kitų kaitriausių malkų grupei priklausančių malkų kainomis yra mažiausia. Beržas išdžiūna per beveik metus (priklauso nuo suskaldymo stambumo ir nuo supančio oro sausumo). Ąžuolo malkos – kaip ir beržinės malkos, priklauso kaitriausių malkų grupei. Šios malkos yra šiek tiek kaitresnės nei beržo, tačiau jos džiūna ilgiau. Uosinės malkos – bene švariausios malkos iš visų kaitriausių malkų, nes mažiausiai teršia kaminą. Tačiau jis, kaip ir beržas bei ąžuolas, nesudega nepalikdamas suodžių pėdsakų. Kaminą visvien reikia valyti. Mažiau nei nuo ąžuolo ar beržo, tačiau tenka. Kurenant žaliomis malkomis, nesvarbu, kokios rūšies jos bebūtų, kaminas ir katilas užsineš. Tik sausos malkos gerai degdamos išryškina malkų visus privalumus. Uosio kaitrumą galima būtų apibūdinti taip: kaitresnis nei beržas, tačiau ąžuolui šiek tiek nusileidžia.

Vienas bendriausių pastebėjimų, kuris tinka visiškai visoms malkų rūšims – tai, kad visas malkas reikia gerai išdžiovinti norint išgauti iš jų maksimalią šilumą taupant ir pinigus, ir energiją. Malkos gerai džiūna bet kur: - kur tik nesiliečia su žeme (išdžiuvusi pliauska veikia kempinės principu. Jei ji liesis su šlapia ar drėgna žeme – pliauska pritrauks drėgmės), - kur malkas pasiekia ir gerai ventiliuoja vėjas (per menka ventiliacija – pelija malkos. Ypač beržas), - kur nepasiekia lietus (svarbu apdengtas malkų viršus, kad lietaus lašai nesiskverbtų į malkų rietuvės gilumą) - kur supa kuo sausesnis oras ( drėgnas rudeniškas oras visuomet pakelia lauke esančių malkų drėgmės lygį.) Žalios malkos dega blogai, šnypščia, nepakelia reikiamos temperatūros, susidaro kondensatas (pradeda varvėti katilai, kas jiems labai kenkia, kadangi kondensatas graužia metalines katilo konstrukcijas trumpindamas katilų tarnavimo trukmę), greitai užsineša ne tik kaminas, bet ir pats katilas. Kūrenant sausomis – visi šie nepatogumai ir grėsmės išnyksta. Tad itin svarbu malkomis pasirūpinti iš anksto, kad jos spėtų išdžiūti, o nesuspėjus – įsigyti jau išdžiovintų malkų. Ir sausų, ir naturalaus drėgnumo malkų rasite pas mus. Mes Jums siūlome: -stambiai skaldytos ( katilams), -smulkiai skaldytos (židiniams ir krosnelėms), -kaladėlės (jei norite patys susiskaldyti norimu stambumu leisdami sau šiek tiek pasimankštinti), -natūralaus drėgnumo (kurios iki kurenimo turėtų dar pradžiūti) -sausos malkos ( visiškai paruoštos kūrenimui, specialioje malkų džiovykloje išdžiovintos malkos ), -tvarkingai sukrautos palaidos sunkvežimio kėbule (tvarkingai, kaip kad visi dėliojame į malkines), -supakuotos į 40 ar 60 litrų talpos maišus (patogu nešti, laikyti, sandėliuoti ), -sukrautos medinėse paletėse ( uždengus viršų bet kokia danga nuo lietaus, atstos ne tik kaip kiemo interjero papuošalą, bet net ir pačią malkinę)

Malkos kaina skirstomos ne tik pagal medienos rūšį, tačiau ir drėgnumą. Natūralaus drėgnumo malkos yra šiek tiek pigesnės, paprastai jos būna nedžiovintos. Parduodamos praėjus maždaug 2 – 4 mėnesiams po to, kai medis buvo nupjautas. Tačiau kūrenti jos dar nėra tinkamos, natūralaus drėgnumo malkas reikia džiovinti. Mūsų įmonėje malkos džiovinamos specialiose džiovyklėse. Dėl itin aukštos temperatūros ir tinkamos ventiliacijos, malkas iki 20 procentų drėgnumo (tokios jau visiškai tinka kūrenti) pavyksta išdžiovinti gana greit (per savaitę ar vos daugiau). Džiovinimo procesas nuolat prižiūrimas, malkų drėgnumas matuojamas specialiais, tam skirtais prietaisais, todėl galime garantuoti, kad viskas vykdoma sistemingai ir malkos išdžiovinamos kokybiškai.

                                                                                                            Copyright © 1998 - 2020 www.malkine.lt