Privatumo politika
 
 

Bendrosios nuostatos

Visi internetinėje malkine.lt svetainėje ar kokiu kitu būdu mums pateikti kliento asmeniniai kliento duomenys bus saugomi ir administruojami pagal šioje Privatumo politikoje nurodytas taisykles ir naudojami čia nurodytomis sąlygomis. Vartotojai, pateikę savo asmeninius duomenis pildydami kontaktinę formą ar kokiu kitu būdu sutinka, kad tie duomenys bus tvarkomi vadovaujantis šios Privatumo politikos principais.

Privatumo politikos tikslas

Šios Privatumo politikos tikslas – apibrėžti galimai saugomų ir administruojamų klientų asmeninių duomenų taisykles, tų duomenų kaupimo ir naudojimo tikslus. Taip pat su asmeniniais klientų duomenimis susijusius galimus paslaugų teikimo apribojimus bei svetainėje atliekamos analizės priemones.

Klientų asmeninių duomenų saugojimo ir administravimo taisyklės

Saugomi ir administruojami gali būti tie klientų asmeniniai duomenys, kuriuos jie pateikia internetinėje svetainėje malkine.lt pildydami automatinės užklausos formą ar kokiu kitu būdu susisiekdami dėl teikiamų paslaugų ir jų sąlygų. Šie duomenys gali būti administruojami tik tai atlikti paskirtų darbuotojų ir laikantis visų galiojančių asmens privatumo saugojimo įstatymų.

Kliento asmeninių duomenų kaupimo ir naudojimo tikslai

Kliento asmeniniai duomenys gali būti kaupiami ir naudojami tik paslaugos teikimo tikslais: teikiant pasiūlymus ar juos atnaujinant, informuojant, pranešant naujienas, ruošiant sąskaitas ir pan. Kliento asmeniniai duomenys kaupiami ir naudojami tik tiek ir tik tokį laiką, kiek būtina konkrečiai paslaugai suteikti.

Galimi apribojimai

Klientams nepateikus nurodytų asmeninių duomenų, dėl jų stygiaus, jiems gali būti nesuteikta paslauga, nepateiktas pasiūlymas ar neatsakyta į siųstą užklausą. Tokiu atveju dėl kilusių trukdžių visą atsakomybę prisiima klientas.

Atliekamos analizės priemonės

Internetinėje svetainėje malkine.lt gali būti naudojamos statistinės analizės priemonės – slapukai. Slapukai diegiami bet kuriame įrenginyje, kuriuo naršoma, o surinkti duomenys reikalingi ir naudojami tik atliekant svetainės lankomumo statistiką.

 
 
 
     
 
Jeigu turite savų pastebėjimų apie kietu kuru kurenantiems rūpimas aktualijas, prašome, rašykite mums el. paštu info@malkine.lt
 
 

                                                                                                               Copyright © 1998 - 2018 www.malkine.lt