Malkos | Malkos kaina

Parduodame:

Naturalaus drėgnumo beržo malkos

Beržo kaladės tvarkingai sukrautos kėbule
malkos kaina
45 EUR  už erdmetrį;
atvežimas įskaičiuotas į kainą;*
kiekis 10 erdmetrių;
perkant mažiau nei 10 erdmetrių kaina po 50 EUR  už erdmetrį;
 
Skaldytas beržas tvarkingai sukrautas kėbule
malkos
45 EUR  už erdmetrį (stambiai skaldytas);
45 EUR  už erdmetrį (smulkiai skaldytas);
atvežimas įskaičiuotas į kainą;*
kiekis 10 erdmetrių;
perkant mažiau nei 10 erdmetrių kaina  po 50 EUR  už erdmetrį (stambiai skaldytos), po 50 EUR  už erdmetrį (smulkiai skaldytos).
 
Skaldytas beržas paletėje
Malkos kaina - palete
60 EUR
/   už erdmetrį;
paletėje 2 erdmetriai;
atvežimas įskaičiuotas į kainą;*
kiekis 5 -10 palečių;
Beržiniai rąstai
Rastai
28 EUR
už erdmetrį ;
pilnas sunkvežimis 60 erdmetrių;
atvežimas įskaičiuotas į kainą*;
mažiausias kiekis 30 erdmetrių.
 

Pjuvenos


Sodui, daržui, kraikui, kūrenimui, mėsos ir žuvies rūkymui;
lapuočių pjuvenos;
maišai po 40 litrų, apie 5 kg;

1 EUR už maišą.

 

 

Džiovintos specialioje džiovykloje beržo ir ąžuolo malkos

(sausos)
Sausos skaldytos beržinės tvarkingai sukrautos kėbule
Malkos kaina - maniukas kaladeles
80 EUR  už erdemtrį beržo malkos;

85 EUR už erdmetrį ąžuolo malkos
atvežimas įskaičiuotas į kainą;*
kiekis nuo 2 - jų erdmetrių;
Sausos beržinės ir ąžuolinės maišuose
Malkos kaina - sausos maisuose
100 EUR už erdmetrį beržinės malkos;
25 maišai erdmetryje (
4 EUR už maišiuką);

105 EUR už erdmetrį ąžuolinės malkos;
25 maišai erdmetryje ( 4,2 EUR  už maišiuką);
Maišiukas 40 ltr talpos, apie 15 kg;
atvežimas įskaičiuotas į kainą;*

kiekis nuo 2 - jų erdmetrių ;


Jei 2 erdmetriai malkų Jums yra per daug bei iki Jūsų dėl siauro privažiavimo negali privažiuoti mūsų sunkvežimis (senamiestis, arkos ir pan.) malkas maišuose įvairų kiekį per 1-3 darbo dienas galime pristatyti mikroautobusiuku. Maišiuko kaina 4 EUR beržinių malkų,

4,2 EUR ąžuolinių malkų.
 
 

 
Uždegimo pagaliukai
Uzdegimo pagaliukai
3 Eur
 už maišelį ;
Maišiukas 40 ltr talpos, apie 8 kg ;
Galimas bet koks kiekis, užsakant malkas.
Užsakant be malkų - nuo 25 maišelių.

Atvežimas įskaičiuotas į kainą*
 
j

* Informacija dėl nemokamo pristatymo, spauskite

Kas yra erdmetris? Spauskite ir sužinokite

Malkos – nuo senų laikų visuomenės pripažintas kaip kaitrus, patikimai apšildantis būstus ir kitas patalpas kietasis kuras. Iš Lietuvoje augančių medžių gaminamas malkas galima būtų skirstyti į lapuočių ir spygliuočių malkas. Lyginant kaitrumą, lapuočių malkos yra kaitresnės, todėl mes specializuojamės ir siūlome Jums būtent lapuočių malkas. Tai yra beržo, ąžuolo ir uosio malkos. Beržo malkos - priklauso kaitriausių malkų grupei. Bene populiariausios malkos Lietuvoje, kadangi ir namus gerai sušildys, pirtelę garai iškurens, pukiai pasitarnautų šašlykų ir kitų patiekalų iškepimui ir pan. O ir malkos kaina lyginant su kitų kaitriausių malkų grupei priklausančių malkų kainomis yra mažiausia. Beržas išdžiūna per beveik metus (priklauso nuo suskaldymo stambumo ir nuo supančio oro sausumo). Ąžuolo malkos – kaip ir beržinės malkos, priklauso kaitriausių malkų grupei. Šios malkos yra šiek tiek kaitresnės nei beržo, tačiau jos džiūna ilgiau. Uosinės malkos – bene švariausios malkos iš visų kaitriausių malkų, nes mažiausiai teršia kaminą. Tačiau jis, kaip ir beržas bei ąžuolas, nesudega nepalikdamas suodžių pėdsakų. Kaminą visvien reikia valyti. Mažiau nei nuo ąžuolo ar beržo, tačiau tenka. Kurenant žaliomis malkomis, nesvarbu, kokios rūšies jos bebūtų, kaminas ir katilas užsineš. Tik sausos malkos gerai degdamos išryškina malkų visus privalumus. Uosio kaitrumą galima būtų apibūdinti taip: kaitresnis nei beržas, tačiau ąžuolui šiek tiek nusileidžia.

Vienas bendriausių pastebėjimų, kuris tinka visiškai visoms malkų rūšims – tai, kad visas malkas reikia gerai išdžiovinti norint išgauti iš jų maksimalią šilumą taupant ir pinigus, ir energiją. Malkos gerai džiūna bet kur: - kur tik nesiliečia su žeme (išdžiuvusi pliauska veikia kempinės principu. Jei ji liesis su šlapia ar drėgna žeme – pliauska pritrauks drėgmės), - kur malkas pasiekia ir gerai ventiliuoja vėjas (per menka ventiliacija – pelija malkos. Ypač beržas), - kur nepasiekia lietus (svarbu apdengtas malkų viršus, kad lietaus lašai nesiskverbtų į malkų rietuvės gilumą) - kur supa kuo sausesnis oras ( drėgnas rudeniškas oras visuomet pakelia lauke esančių malkų drėgmės lygį.) Žalios malkos dega blogai, šnypščia, nepakelia reikiamos temperatūros, susidaro kondensatas (pradeda varvėti katilai, kas jiems labai kenkia, kadangi kondensatas graužia metalines katilo konstrukcijas trumpindamas katilų tarnavimo trukmę), greitai užsineša ne tik kaminas, bet ir pats katilas. Kūrenant sausomis – visi šie nepatogumai ir grėsmės išnyksta. Tad itin svarbu malkomis pasirūpinti iš anksto, kad jos spėtų išdžiūti, o nesuspėjus – įsigyti jau išdžiovintų malkų. Ir sausų, ir naturalaus drėgnumo malkų rasite pas mus. Mes Jums siūlome: -stambiai skaldytos ( katilams), -smulkiai skaldytos (židiniams ir krosnelėms), -kaladėlės (jei norite patys susiskaldyti norimu stambumu leisdami sau šiek tiek pasimankštinti), -natūralaus drėgnumo (kurios iki kurenimo turėtų dar pradžiūti) -sausos malkos ( visiškai paruoštos kūrenimui, specialioje malkų džiovykloje išdžiovintos malkos ), -tvarkingai sukrautos palaidos sunkvežimio kėbule (tvarkingai, kaip kad visi dėliojame į malkines), -supakuotos į 40 ar 60 litrų talpos maišus (patogu nešti, laikyti, sandėliuoti ), -sukrautos medinėse paletėse ( uždengus viršų bet kokia danga nuo lietaus, atstos ne tik kaip kiemo interjero papuošalą, bet net ir pačią malkinę)

Malkos kaina skirstomos ne tik pagal medienos rūšį, tačiau ir drėgnumą. Natūralaus drėgnumo malkos yra šiek tiek pigesnės, paprastai jos būna nedžiovintos. Parduodamos praėjus maždaug 2 – 4 mėnesiams po to, kai medis buvo nupjautas. Tačiau kūrenti jos dar nėra tinkamos, natūralaus drėgnumo malkas reikia džiovinti. Mūsų įmonėje malkos džiovinamos specialiose džiovyklėse. Dėl itin aukštos temperatūros ir tinkamos ventiliacijos, malkas iki 20 procentų drėgnumo (tokios jau visiškai tinka kūrenti) pavyksta išdžiovinti gana greit (per savaitę ar vos daugiau). Džiovinimo procesas nuolat prižiūrimas, malkų drėgnumas matuojamas specialiais, tam skirtais prietaisais, todėl galime garantuoti, kad viskas vykdoma sistemingai ir malkos išdžiovinamos kokybiškai.

                                                                                                            Copyright © 1998 - 2018 www.malkine.lt